Cannapol No.5

Cannapol No.5

UNIKALNA SYNERGIA 5 ODMIAN KONOPI - "entourage effect" w ulepszonym wydaniu


Ekskluzywny olej dla miłośników znakomitej jakości. Tworzony według naszej rodzinnej receptury, z 5 odmian konopi uprawianych na południu Francji. Zbiór plonów odbywa się zgodnie z tradycyjną praktyką zielarską, a najczystszy proces ekstrakcji CO2 zapewnia optymalne połączenie cennych składników. Olej nie jest poddawany procesom odwoskowywania ani podgrzewania, dzięki czemu ma naturalną, gęstą konsystencję. Jako olej Full Spectrum, Cannapol N°5 poza CBD/CBDA ma również wyjątkowo wysoki, niespotykany w innych olejach, poziom CBG i CBC. Unikalne połączenie 5 odmian konopi sprawia, że olej ten posiada najszersze spektrum kannabinoidów spośród wszystkich propozycji w ofercie. Efektem jest najwyższa jakość i synergiczne, wielowymiarowe działanie neuroprotekcyjne.

To propozycja dla świadomych, wymagających klientów, którzy poszukują skutecznego, silnie działającego produktu, wspomagającego prawidłowe działanie organizmu.

 

ZAWARTOŚĆ CBD/CBDA: 5%, 10%, 20%, 40% (full spectrum)

ZAWARTOŚĆ THC/THCA: <0,2%

OPAKOWANIA: 10 g, 30 g, 100 g

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.



Wróć