Rolnicy

Prowadzisz w Europie legalną uprawę konopi siewnych i szukasz wiarygodnego odbiorcy? Skontaktuj się z nami – chętnie odwiedzimy Cię na Twojej plantacji.

Zależy nam na jak najwyższej jakości plonów – dlatego osobiście wizytujemy każdego dostawcę, by zobaczyć warunki upraw i omówić zasady współpracy.

Przed spotkaniem przygotuj próbkę i wyślij ją do laboratorium Cannalabs w Gdańsku w celu określenia zawartości kannabinoidów, metali ciężkich i pestycydów. Sprawdzimy w ten sposób czy twoja uprawa spełnia nasze wymagania. Jeśli wszystko będzie w porządku – ustalimy zasady długoterminowego kontraktu. Zastrzegamy sobie prawo nawiazania współpracy tylko z wybranymi kandydatami.

Zyskaj bezpieczeństwo finansowe:

ikona

Stałe źrodło zbytu

Skupujemy dobrze wysuszone konopie po odziarnieniu, w ilościach powyżej 100 kg.

ikona

Długofalowa współpraca

Cenimy dostawców, podzielających nasze wartości i oferujemy długofalowe umowy.

ikona

Kontrola jakości

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dowiesz się, jak zwiększyć efektywność plantacji.

Zwiększ zyski, współpracując z rzetelnym producentem

 

cudzysłów

„Podoba mi się, że Wasze produkty są tak bardzo naturalne, jak to możliwe. Jakość i pasja sprawiły, że Was wybrałem”

- klient Private Label

cudzysłów

„Po gruntownym przetestowaniu wielu olejów CBD i spotkaniach z niezliczonymi producentami zdecydowałem się na współpracę z Cannapol. Ich oleje są najwyższej jakości i właśnie tego wymagaliśmy dla naszych klientów. Większość z nich kupuje oleje wielokrotnie, a opinie są fantastyczne. Do tego obsługa

- Nicholas Steele, właściciel MPH Limited

cudzysłów

„Byłem zdumiony, jak wiele produktów na rynku jest złej jakości. To zmusiło mnie do wielu miesięcy testów przed wyborem dostawcy. Wasza jakość produktu i zaangażowanie rozwiały wszystkie moje obawy”

- klient Private Label.