O nas

Holandia – kraj tulipanów i europejska stolica konopi, gdzie sztuka uprawy znana jest od bardzo dawna. To właśnie tutaj 20 lat temu zaczęliśmy zgłębiać tajniki sadzenia, pielęgnacji, zbiorów i przetwarzania roślin, pełnych dobroczynnych kannabinoidów. Bezcenną wiedzę praktyczną zdobywaliśmy u boku wybitnych specjalistów, ucząc się starannej troski o uprawy.

tulipany
linia logo
konopia

7 lat temu stworzyliśmy Cannapol, w którym uważnie dobieramy grunt do zasiewu, selekcjonujemy ziarna, dbamy o odpowiednie warunki wzrostu plantacji i ręcznie zbieramy plony. Uwieńczeniem tego procesu jest tworzenie ekskluzywnych olejów, ekstraktów i e-liquidów CBD, CBG oraz CBC. Dzięki ekstrakcji dwutlenkiem węgla, zachowujemy maksimum wartościowych substancji, tworząc unikalne produkty znakomitej jakości.

Zadbaj o zdrowie klientów

- wybierz bezpieczne, ograniczne produkty:

ikona

Prowadzimy plantację z przeznaczeniem na pozyskiwanie olejków, e-liquidów i ekstraktów. To oznacza, że w każdym z naszych produktów znajdziesz pełnowartościową esencję konopi.

ikona

Mamy rozbudowany park technologiczny obsługiwany przez specjalistów, a drogocenną esencję konopi pozyskujemy poprzez ekstrakcję nadkrytycznym CO2. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w produktach nie ma żadnych zanieczyszczeń czy rozpuszczalników. W procesie ekstrakcji dwutlenek węgla całkowicie się ulatnia, a cenne wartości są pozyskane w optymalny sposób.

ikona

Jakość produktów sprawdzamy przy użyciu najczulszej metody HPLC. Analizujemy obecność kannabinoidów, metali ciężkich, pestycydów oraz aflatoksyn.

ikona

Każdy etap uprawy i produkcji podlega ścisłej kontroli jakości, a efekt testują niezależne, certyfikowane laboratoria zewnętrzne.