Cannapol Ultimate

Cannapol Ultimate

DEKARBOKSYLOWANA MOC CBD

Nieodwoskowany, organiczny olej, pozyskiwany z 2 odmian ręcznie zbieranych konopi. Jest poddany procesowi dekarboksylacji (podgrzewania), w trakcie którego naturalnie przeważająca w konopiach forma kwasowa CBDA przybiera formę neutralną – CBD. Dzięki temu Cannapol Ultimate zawiera więcej CBD niż CBDA.

Olej jest również bogaty w terpeny, jednak nie tak bardzo, jak oleje niepodgrzewane, ponieważ w trakcie procesu część terpenów zostaje odparowana.

 

ZAWARTOŚĆ CBD/CBDA: 5%, 10%, 20%, 40% (full spectrum)

ZAWARTOŚĆ THC/THCA: <0,2%

OPAKOWANIA: 10 g, 30 g, 100 g

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć