Cannapol SuperRAW

Cannapol SuperRAW

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ FULL SPECTRUM

Olej wytwarzany z jednej odmiany konopi, uprawianej na starannie pielęgnowanej plantacji. Ciemny kolor zawdzięcza dużej ilości naturalnego chlorofilu, zawartego w roślinach. Podobnie jak poprzednie oleje, ten również nie jest poddawany procesom podgrzewania ani odwoskowania, dzięki czemu zachowuje gęstą i mętną konsystencję.

Ekstrakcja nadkrytycznym CO2 w niskiej temperaturze gwarantuje całkowitą czystość chemiczną i jest w pełni bezpieczna dla pozyskiwanych składników. Jako olej Full Spectrum, Cannapol Super RAW zawiera min. 5% CBD i CBDA, THC poniżej 0,2% oraz jest bogaty w terpeny i wszystkie naturalne związki.

 

ZAWARTOŚĆ CBD/CBDA: 5%, 10% (full spectrum)

ZAWARTOŚĆ THC/THCA: <0,2%

OPAKOWANIA: 10 g, 30 g, 100 g

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć