Cannapol No.1

Cannapol No.1

KLAROWNOŚĆ I LEKKA KONSYSTENCJA

Odwoskowany olej, łączący dobroczynne działanie 2 rodzajów konopi. Oczyszczenie oleju z wosków znacznie poprawia smak oraz sprawia, że konsystencja jest bardziej płynna i klarowna. W trakcie odwoskowania następuje również proces dekarboksylacji, czego efektem jest niższa zawartość CBDA i terpenów oraz mniejsza ilość chlorofilu.

Nośnikiem cennych substancji, zawartych w ekstrakcie, jest olej kokosowy MCT. Zawartość CBD/CBDA wynosi min. 5%, a THC – poniżej 0,2%.

 

ZAWARTOŚĆ CBD/CBDA: 5%, 10%, 20%, 40% (full spectrum)

ZAWARTOŚĆ THC/THCA: <0,2%

OPAKOWANIA: 10 g, 30 g, 100 g

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć