RAW+ Kurkuma

RAW+ Kurkuma

WIELOWYMIAROWE WSPARCIE ORGANIZMU

Połączenie naturalnego, nieodwoskowanego oleju konopnego Full Spectrum z kurkumą – przyprawą pochodzącą z Indii. Zawartość ekstraktu z kurkumy wynosi 70%, co pozwala wykorzystać jej prozdrowotne, wszechstronne oddziaływanie na organizm. Dodatek naturalnej piperyny sprawia, że kurkuma dobrze się wchłania, a cenne składniki są lepiej przyswajane.

Kurkuma ma zastosowanie m.in. we wsparciu terapii zmian w mózgu oraz w profilaktyce chorób nowotworowych. Przyprawa ta wykazuje także działanie regulujące funkcjonowanie układu pokarmowego – pobudza wydzielanie żółci, enzymów trzustkowych oraz gastryny. Działa także antybakteryjnie i rozkurczająco.

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć