RAW+ Ginkgo Biloba

RAW+ Ginkgo Biloba

SEKRET DŁUŻSZEJ MŁODOŚCI

70% ekstraktu z Ginkgo Biloba w połączeniu z naturalnym olejem Full Spectrum, wytwarzanym z 2 odmian konopi. Miłorząb japoński pozytywnie wpływa na sprawność układu krwionośnego, poprawiając krążenie krwi. Odpowiednie dotlenienie komórek polepsza także zdolność koncentracji i sprzyja wykonywaniu intensywnej pracy umysłowej. Dzięki regularnemu stosowaniu można zauważyć poprawę procesów pamięciowych, co przekłada się na zdolność szybkiego myślenia.

Ginkgo Biloba, jako roślina ceniona za działanie przeciwstarzeniowe, przeciwbólowe i regulujące, jest często polecana osobom w dojrzałym wieku.

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć