RAW+ Dziurawiec

RAW+ Dziurawiec

RÓWNOWAGA I POZYTYWNA ENERGIA

Ekstrakt z dziurawca wspiera pozytywny nastrój i ogólne dobre samopoczucie oraz pomaga utrzymać równowagę emocjonalną w sytuacjach stresowych.

 

 Innowacyjny suplement diety stworzony w odpowiedzi na potrzeby współczesnego człowieka.

 Popularny ekstrakt z konopi włóknistych występuje w połączeniu z ekstraktem z dziurawca.

 Oba ekstrakty są otrzymywane za pomocą nowoczesnej metody ekstrakcji CO 2 w stanie nadkrytycznym, co zapewnia doskonałą jakość otrzymanych produktów.

 Ekstrakt z dziurawca nie zawiera hiperycyny- związku uczulającego na światło

 Wygodna suplementacja dzięki podanym na opakowaniu zaleceniom stosowania.

 Opakowanie produktu wystarcza na 20-40 dni suplementacji.

 

Informacje o produkcie:

Unikalne połączenie ekstraktu konopnego i ekstraktu z dziurawca, który jest tradycyjnie stosowany w łagodzeniu zaburzeń związanych z obniżonym nastrojem i wyczerpaniem psychicznym. Produkty zawierające ekstrakty z dziurawca wspierają pozytywny nastrój, pomagają utrzymać równowagę emocjonalną, zwłaszcza w sytuacjach stresowych i wspomagają ogólne dobre samopoczucie. Razem z ekstraktem pozyskiwanym z konopi włóknistych o niskiej zawartości psychoaktywnego THC, tworzą unikalne połączenie składników teraz dostępne w jednym produkcie- oleju, do którego produkcji zastosowaliśmy dobrze przyswajalny olej MCT.

Sekret doskonałego produktu tkwi w odpowiednim doborze surowca roślinnego i zachowaniu najwyższych standardów na każdym etapie wytwarzania oleju. Wszystko rozpoczyna się od wyboru odpowiedniej jakości surowca roślinnego- w naszym przypadku są to starannie wyselekcjonowane odmiany konopi, które są dostarczane od sprawdzonych i pewnych rolników prowadzących swoje uprawy zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, bez nadmiaru użytych pestycydów i innych

środków ochrony roślin. Prowadzone przez nich gospodarstwa rolne są zlokalizowane na południu Europy, gdzie łagodny klimat i długi okres wegetacji sprzyjają wzrostowi pełnowartościowych konopi bogatych w fitokannabinoidy (CBD, CBDA, CBG) oraz inne, cenne związki, w tym flawonoidy czy aromatyczne terpeny. Zawartość psychoaktywnego THC w wybieranych przez nas odmianach konopi spełnia dopuszczalne prawnie normy i mieści się w zakresie minimalnych wartości.

Ekstrakty roślinne użyte do produkcji oleju są otrzymywane za pomocą nowoczesnej metody ekstrakcji CO 2 w stanie nadkrytycznym, co zapewnia doskonałą jakość otrzymanych produktów. Ekstrakt z dziurawca został przy tym pozbawiony hiperycyny- związku zwiększającego wrażliwość na promieniowanie słoneczne, którego obecność w innych produktach jest wskazaniem do unikania opalania się na słońcu i intensywnej ekspozycji na promieniowanie UV. Zalecane stosowanie: Jedna porcja to 0,25 ml oleju lub 0,5 ml oleju. 3 x dziennie jedna porcja. Nie przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

 

Skład: opakowanie 30ml zawiera 600mg CBD/CBDA, 1000mg ekstraktu z dziurawca (hiperforyna-29,5%, adhiperforyna-5,6%), smak: ekstrakt z cynamonu (65 - 85 % aldehydu cynamonowego), wypełniacz: olej MCT.

Opakowanie wystarcza na 20-40 dni stosowania.

Uwagi końcowe: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć