RAW+ Chmiel + Arcydzięgiel

RAW+ Chmiel + Arcydzięgiel

SPOKÓJ BUDDYJSKIEGO MNICHA

Wyciszenie, uspokojenie, relaks, wsparcie przy trudnościach z zasypianiem dzięki zawartości ekstraktów z szyszek chmielu i korzenia arcydzięgla.

 

Informacje o produkcie:

Innowacyjne połączenie aż trzech ekstraktów roślinnych: z konopi włóknistych, szyszek chmielu i korzenia arcydzięgla w jednym produkcie polecanym jako uzupełnienie codziennej diety w składniki łagodzące stres i ułatwiające zasypianie.

Szyszki chmielu i korzeń arcydzięgla to surowce roślinne tradycyjnie stosowane w łagodnych stanach napięcia nerwowego i niepokoju oraz w okresowych trudnościach z zasypianiem. Ekstrakty z tych roślin wchodzą w skład produktów o działaniu uspokajającym, relaksującym, łagodzącym nadmierną drażliwość i pobudliwość, przeznaczonych do stosowania w stanach nadmiernego niepokoju i przy problemach z zasypianiem.

Cieszący się sporą popularnością ekstrakt konopny jest pozyskiwany ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian konopi włóknistych o niskiej zawartości psychoaktywnego THC, pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Konopie są uprawiane w niewielkich, rodzinnych gospodarstwach rolnych zlokalizowanych na południu Europy. Takie gospodarstwa są zorientowane na zrównoważoną i ekologiczną uprawę roślin, a ciepły i łagodny klimat południowych regionów sprzyja pełnemu wzrostowi i rozwojowi konopi. To wszystko sprawia, że takie rośliny zawierają prawdziwe bogactwo naturalnych składników, w tym fitokannabinoidów (CBD, CBDA, CBG, CBC), terpenów oraz flawonoidów i są doskonałym surowcem do otrzymywania cennego ekstraktu.

Wszystkie zastosowane przez nas ekstrakty roślinne (z konopi włóknistych, chmielu i arcydzięgla) są otrzymywane przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii ekstrakcji CO 2 w stanie nadkrytycznym, która zapewnia otrzymanie wysokiej jakości ekstraktów zawierających pełną gamę składników roślinnych. Takie ekstrakty trafiają do produktu finalnego- oleju, zawierającego dobrze przyswajalny olej MCT. Aby mieć pewność co do wysokiej jakości naszych produktów, na ostatnim etapie ich wytwarzania, poddajemy je kontroli jakościowej w niezależnym laboratorium analitycznym.

 

Zalecane stosowanie: Jedna porcja to 0,25 ml oleju lub 0,5 ml oleju. 3 x dziennie jedna porcja. Nie przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

Skład: opakowanie 30ml zawiera 600mg CBD/CBDA, 200mg ekstraktu z szyszek chmielu (DER 5:1), (…..) ekstraktu z arcydzięgla (DER….), smak: ekstrakt z cynamonu (65 - 85 % aldehydu cynamonowego), wypełniacz: olej MCT.

Opakowanie produktu wystarcza na 20-40 dni stosowania.

Uwagi końcowe: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć