RAW+ Astaksantyna + Witamina D3

RAW+ Astaksantyna + Witamina D3

TWOJA TARCZA OCHRONNA

Wyjątkowa formuła zawierająca najwyższej jakości ekstrakt konopny otrzymywany metodą ekstrakcji CO 2 z dodatkiem witaminy D 3 i naturalnej astaksantyny pochodzącej z mikroalg Haematococcus pluvialis.

Konopie zawierają ogromne bogactwo różnych związków – jest ich ponad 500, z czego ponad 100 zaliczanych jest do fitokannabinoidów (w tym CBD, CBDA, CBG, CBC), reszta to terpeny, flawonoidy, polisacharydy, tłuszcze oraz roślinne barwniki- karotenoidy i chlorofile. Próbując pozyskać z konopi to co w nich najlepsze, postanowiliśmy zastosować ekstrakcję CO 2 w stanie nadkrytycznym, będącą jedną z najbardziej nowoczesnych i wszechstronnych technologii służących do otrzymywania wysokiej jakości ekstraktów, które w największym stopniu oddają profil składników naturalnie występujących w konopiach. Tylko w ten sposób możemy wykorzystać ogromny potencjał jaki tkwi w roślinie konopi.

Kompozycję produktu uzupełniają naturalna astaksantyna oraz witamina D3 pomagająca w utrzymaniu zdrowych kości, wspierająca prawidłowe działanie mięśni i prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Astaksantyna posiada charakterystyczne czerwono-różowe zabarwienie i jest wytwarzana przez mikroalgi Haematocococcus pluvialis w odpowiedzi na niekorzystne warunki środowiska (niedobór żywności, wody, gwałtowne zmiany temperatury).

Zalecane stosowanie: 3 x dziennie po 0,25 ml oleju. LINK DO INFORMACJI O DZIENNYM SPOŻYCIU dla astaksantyny. Nie przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

1 porcja (0,25 ml oleju) zawiera witaminę D3 (cholekalcyferol) 5 µg (100%)*.

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

1 porcja po 0.25ml : 5mg CBD/CBDa, 2,5mg Astaxantyny, 5mcg witaminy D3 / dziennie 15mg CBD/CBDa, 7,5mg astaxantyny, 15mcg witaminy D3

Jest też to maksimum po 0,5ml : 10mg CBD/CBDa, 5mg astaxantyny, 10mcg witaminy D3 / dziennie 30mg CBD/CBDa, 15mg astaxantyny, 30mcg witaminy D3

 

Skład: opakowanie 30ml zawiera 600mg CBD/CBDA, 300mg astaksantyny, 600 µg witaminy D 3 , smak:

ekstrakt z cynamonu (65 - 85 % aldehydu cynamonowego), wypełniacz: olej MCT.

Opakowanie produktu wystarcza na 40 dni stosowania.

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć