RAW+ Ashwagandha

RAW+ Ashwagandha

INDYJSKI SPOSÓB NA WITALNOŚĆ

30% ekstrakt konopny Full Spectrum połączony z 70% ekstraktu z Ashwagandhy – indyjskiej rośliny, pozytywnie wpływającej na zwiększenie sił witalnych. Dzięki wysokiej zawartości glikowitanolidów Ashwagandha pobudza receptory mózgu, pomaga w utrzymaniu prawidłowej kondycji fizycznej i umysłowej oraz wzmacnia koncentrację. Ta dobroczynna roślina wykazuje także działanie antystresowe.

Ekstrakt z Ashwagandhy tworzymy według autorskiej receptury, łącząc wysokogatunkowy susz z olejem kokosowym MCT. Skrupulatna kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji sprawia, że każda buteleczka jest pełna cennych, naturalnych składników.

 

Uwagi: Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w ciąży i karmiących matek. Produktu nie powinno się stosować równocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi [SSRI, SNRI, inhibitory MAO], przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV/AIDS oraz stosowanymi w ramach terapii po przebytej transplantacji organów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25ºC, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem, ciepłem i wilgocią. Producent nie odpowiada za szkody wynikające z nieodpowiedniego użycia i przechowywania.Wróć